Axa opłata likwidacyjna

Czy pożyczka to dobry pomysł?

Często mówi się, że zaciąganie różnych pożyczek i innych długów jest złe. Wcale tak nie jest, ale pod warunkiem, że robi się to świadomie. Pożyczka zaciągnięta dla przyjemności może być rzeczywiście dużym błędem, ponieważ trzeba ją spłacić wraz z wszystkimi odsetkami, a nic się nie zyskuje na zaciągnięciu długu poza chwilą przyjemności. Pożyczka to dobry pomysł szczególnie, wtedy gdy ma się konkretny plan, na co ją wydać i jak pomnożyć pożyczone pieniądze. Jednak nawet w tym miejscu czai się pewna pułapka i jest ona umieszczona również w innych umowach, a są to różne opłaty, które w dyskretny sposób zwiększają koszty całego przedsięwzięcia. Opłata likwidacyjna jest właśnie przykładem takiego kruczka prawnego, można jednak je wszystkie bez problemu zidentyfikować i wliczyć do całkowitych kosztów danego przedsięwzięcia wystarczy mieć tylko dostatecznie czujnie oczy i umysł. Każdy, kto będzie postępował w taki sposób, może spokojnie podpisywać różne umowy i zaciągać pożyczki, bo nie wpadnie nagle w długi.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Każdy z nas czuje się czasem wypalony i ma dość swojej pracy. Niektórzy ciągle czują się źle w swoim miejscu pracy mimo, że lubią wykonywać swój zawód. Co zrobić w takim przypadku? Jeśli masz już dość pracy na cudzy rachunek możesz założyć własną firmę. Oczywiście o ile masz odpowiednie środki i doświadczenie. Pamiętaj jednak, że…

    Read more
  • Pomoc w najzwyklejszych problematycznych kwestiach prawnych jest dzisiaj przydatna wielu ludziom. To przykre najlepsi prawnicy i adwokaci życzą sobie niezwykle praktyczne stawki za pomoc nawet w najbardziej błahej kwestii. Stąd tak istotna jest instytucja radcy prawnego, jaki ma szansę realnego poprawienia losu prostej rodziny przez użyczenie im swojej prawniczej wiedzy – wspomoże kancelaria prawna Gorzów….

    Read more