Bezpłatna porada prawna Londyn

Bezpłatna porada prawna Londyn
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Razem z moim mężem mieliśmy problem i to chyba na własne życzenie. Dlaczego tak mówię? Otóż, gdybyśmy kiedyś inaczej zareagowali to pewnie dziś nie musielibyśmy ciągać się po sądach. Otóż, mój szanowny sąsiad postanowił wybudować płot w naszej granicy, a nawet trochę bardziej w naszą stronę.
Kiedyś, gdy oni zaczynali budowę, mąż się nie odzywał. Nie chciał po prostu, aby nowi sąsiedzi od razu byli wrogami. Trochę nie podobało mi się jego podejście, ale ja też wówczas w ogóle nie zareagowałam.
Stało się, jak się stało. Niestety dziś przez to mamy same problemy. Sąsiada nic nie interesuje, dodatkowo nawet nie zajmuje się gałęziami, które przechodzą na naszą posesję z jego działki. W tym celu zasięgnęliśmy bezpłatna porada prawna Londyn. Sprawa musiałaby trafić do sądu, abyśmy mieli ją wygraną. Teraz nie wiem, czy jest sens to dalej ciągnąć, ale tak się składa, że coraz bardziej mnie to wszystko denerwuje. Nie ukrywam, że gdybym mogła cofnąć czas to o wiele więcej rzeczy zrobiłabym całkiem inaczej.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Kancelaria adwokacka Kraków

    Dzień powszedni adwokata Poranek był bardzo mglisty i ponury. W ogóle nie chciało mi się wstawać z łóżka, a tym bardziej wychodzić na dwór. Musiałam całą siłą woli uświadomić sobie, że przede mną dziś ważna rozprawa, że klienci na mnie czekają i że nie mogę przecież zawieść. W przeciwnym razie chyba żadna siła nie zmusiłaby…

    Read more
  • Jak powszechnie wiadomo tak naprawdę trudno złamać prawo przez przypadek – w końcu każdy ma swój rozum, a więc bardzo dobrze zdaje sobie tak naprawdę sprawę z popełnionych przez siebie czynów. Jednak jeżeli brać pod uwagę zarządzanie firmą, sytuacja jest dużo poważniejsza. Prawo gospodarcze jest niesamowicie skomplikowane i trudne do zrozumienia, a więc trzeba się…

    Read more