Budowlany boom

Poprawa sytuacji gospodarczej w Polsce wydatnie przyczyniła się do rozkwitu branży budowlanej. Buduje się coraz więcej i coraz nowocześniej.
Na rynku istnieje wiele firm świadczących usługi budowlane
i deweloperskie. Niektóre z nich mają już ugruntowaną pozycję na rynku, inne muszą mozolnie walczyć o klienta. Część z nowych graczy na rynku to firmy, które widząc budowlany boom, przebranżowiły się z innych sektorów przemysłu.
Przykładem gracza z ugruntowaną pozycją na rynku jest firma budowlana Tombud, która świadczy usługi jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych. Zakres jej działalności jest bardzo szeroki, gdyż realizuje ona budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe, a także budownictwo użyteczności publicznej. Działa również w branży deweloperskiej,
a ponadto prowadzi hurtownie budowlaną.
Szczególnie ważną rolę dla takich firm ma rozwój budownictwa mieszkaniowego. Powstaje coraz więcej mieszkań, a co jeszcze ważniejsze, wciąż istnieje popyt na nowe. Wydaje się, więc że ta tendencja wzrostowa powinna się utrzymać. A to sprawi, że firmy budowlane, czy to większe, czy mniejsze powinny mieć pełne ręce roboty.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Opłata likwidacyjna aegon

    Opłaty. Człowiek, który uważnie przygląda się swojemu życiu, może z przykrością stwierdzić, że każdego dnia zmuszony jest do tego, aby płacić za różne usługi i tego typu rzeczy. Oczywiście często działa to w ten sposób, że płacimy tylko raz większą kwotę za pewien okres. Nikt przecież nie płaci każdego dnia za zużyty prąd czy wodę….

    Read more
  • Upadłość konsumencka Problemy natury finansowej są jednymi z najpoważniejszych, z jakimi możemy mieć do czynienia w czasie dorosłego życia. Jeżeli nie jesteśmy w stanie samodzielnie sobie z nimi poradzić, stajemy przed ewentualnością ogłoszenia bankructwa, upadłości konsumenckiej. W polskim prawie istnieje takie pojęcie, można się o nią ubiegać poprzez złożenie odpowiedniego wniosku, Jest on rozpatrywany przez…

    Read more