Budowlany boom

Budowlany boom
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Poprawa sytuacji gospodarczej w Polsce wydatnie przyczyniła się do rozkwitu branży budowlanej. Buduje się coraz więcej i coraz nowocześniej.
Na rynku istnieje wiele firm świadczących usługi budowlane
i deweloperskie. Niektóre z nich mają już ugruntowaną pozycję na rynku, inne muszą mozolnie walczyć o klienta. Część z nowych graczy na rynku to firmy, które widząc budowlany boom, przebranżowiły się z innych sektorów przemysłu.
Przykładem gracza z ugruntowaną pozycją na rynku jest firma budowlana Tombud, która świadczy usługi jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych. Zakres jej działalności jest bardzo szeroki, gdyż realizuje ona budownictwo mieszkaniowe, przemysłowe, a także budownictwo użyteczności publicznej. Działa również w branży deweloperskiej,
a ponadto prowadzi hurtownie budowlaną.
Szczególnie ważną rolę dla takich firm ma rozwój budownictwa mieszkaniowego. Powstaje coraz więcej mieszkań, a co jeszcze ważniejsze, wciąż istnieje popyt na nowe. Wydaje się, więc że ta tendencja wzrostowa powinna się utrzymać. A to sprawi, że firmy budowlane, czy to większe, czy mniejsze powinny mieć pełne ręce roboty.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • W sytuacjach kryzysowych należy zwracać się o pomoc do fachowców. Nie wolno albowiem naiwnie myśleć, że wszystko samo się jakoś ułoży. Taki podejściem wolno sobie jedynie narobić jeszcze pokaźniejszych problemów. Tym o wiele bardziej jeżeli kwestia dotyczy na przykład kłopotów prawnych. Zawiłość prawa oraz ogrom procedur może nas przytłoczyć. Wtenczas należy udać się do adwokata….

    Read more
  • Każdy z nas czuje się czasem wypalony i ma dość swojej pracy. Niektórzy ciągle czują się źle w swoim miejscu pracy mimo, że lubią wykonywać swój zawód. Co zrobić w takim przypadku? Jeśli masz już dość pracy na cudzy rachunek możesz założyć własną firmę. Oczywiście o ile masz odpowiednie środki i doświadczenie. Pamiętaj jednak, że…

    Read more