Deweloper spóźnia się z oddaniem mieszkania

Deweloper spóźnia się z oddaniem mieszkania
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Jak zostać deweloperem?
Obserwując rynek nieruchomości, wiele osób zaczyna się interesować nim pod kątem lokowania środków. Obecnie najpopularniejszą formą inwestowania w tej dziedzinie, jest kupno mieszkań pod wynajem. Osoby niechcące zamrażać kapitału długoterminowo najczęściej zastanawiają się nad możliwością wybudowania nieruchomości w celu jej szybkiej sprzedaży.

Jak zostać deweloperem?
Najtrudniejszym elementem wybudowania nieruchomości, która ma zostać szybko sprzedana, jest zakup odpowiedniej działki. Zawsze warto zwrócić uwagę na lokalizację, gdyż to ona znacząco wpływa na atrakcyjność naszej budowli. Oczywiście nie bez znaczenia jest także cena, przepłacając na tym etapie, może się okazać, że inwestycja nie będzie dla nas tak opłacalna, jak byśmy chcieli.
Należy także zwrócić uwagę, na status prawny działki oraz plan zagospodarowania przestrzennego, są to procedury, które mogą znacząco nam utrudnić dalszą sprzedaż nieruchomości.

Po tych etapach najczęściej czeka nas znalezienie odpowiedniego generalnego wykonawcy oraz ewentualne pozyskanie finansowania inwestycji.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Rola ubezpieczycieli

    Rola ubezpieczycieli Nikt nie lubi płacić składki na różnego rodzaju ubezpieczenia. Szczególnie gdy mamy do czynienia z obowiązkowymi płatnościami, które musimy dokona do firm ubezpieczeniowych. Jednak ludzie nie zdają sobie sprawy, że zwykle nie są to pieniądze wyrzucone w błota i czasami, w najmniej spodziewanych momentach, odszkodowania mogą się okazać bardzo pomocne. Szczególnie gdy dotyczą…

    Read more
  • Radca prawny Gdynia

    Czasem do rozpoczęcia własnej działalności potrzeba nieco więcej niż tylko dobrego pomysłu i umiejętności. Wiele osób decyduje się przeprowadzić, by rozpocząć wszystko od nowa, od podstaw. Jedni wybiorą południe Polski, inni- centrum, jeszcze inni wreszcie – Pomorze. Zatem, gdy rozpocząć swoją działalność postanawia nowy radca prawny Gdynia daje wiele możliwości. Pozwala znaleźć odpowiedni lokal w…

    Read more