Deweloper spóźnia się z oddaniem mieszkania

Deweloper spóźnia się z oddaniem mieszkania
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Jak zostać deweloperem?
Obserwując rynek nieruchomości, wiele osób zaczyna się interesować nim pod kątem lokowania środków. Obecnie najpopularniejszą formą inwestowania w tej dziedzinie, jest kupno mieszkań pod wynajem. Osoby niechcące zamrażać kapitału długoterminowo najczęściej zastanawiają się nad możliwością wybudowania nieruchomości w celu jej szybkiej sprzedaży.

Jak zostać deweloperem?
Najtrudniejszym elementem wybudowania nieruchomości, która ma zostać szybko sprzedana, jest zakup odpowiedniej działki. Zawsze warto zwrócić uwagę na lokalizację, gdyż to ona znacząco wpływa na atrakcyjność naszej budowli. Oczywiście nie bez znaczenia jest także cena, przepłacając na tym etapie, może się okazać, że inwestycja nie będzie dla nas tak opłacalna, jak byśmy chcieli.
Należy także zwrócić uwagę, na status prawny działki oraz plan zagospodarowania przestrzennego, są to procedury, które mogą znacząco nam utrudnić dalszą sprzedaż nieruchomości.

Po tych etapach najczęściej czeka nas znalezienie odpowiedniego generalnego wykonawcy oraz ewentualne pozyskanie finansowania inwestycji.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Najbardziej popularną formą inwestowania w emerytury na świecie jest inwestowanie w nie za pomocą funduszy emerytalnych. Inwestowanie w fundusze emerytalne ma nad innymi formami inwestowania taką przewagę , iż nie dość , że inwestowaniem w jednostki funduszy emerytalnych zajmują się fachowcy , to jeszcze fundusze emerytalne w odróżnieniu od innych form inwestowania w emerytury mogą…

    Read more
  • W wielu wypadkach mogą być nam potrzebne porady prawne albo pomoc, jeżeli chodzi o przepisy. Nie wszyscy z nas są z zawodu prawnikami i dlatego też będziemy często potrzebować pomocy, jeżeli chodzi o prawne zawiłości. Jeżeli będzie Ci niezbędny radca prawny Gorzów, Poznań i wiele innych miast będą posiadały pod dostatkiem tych specjalistów. Bez problemu…

    Read more