Deweloper spóźnia się z oddaniem mieszkania

Jak zostać deweloperem?
Obserwując rynek nieruchomości, wiele osób zaczyna się interesować nim pod kątem lokowania środków. Obecnie najpopularniejszą formą inwestowania w tej dziedzinie, jest kupno mieszkań pod wynajem. Osoby niechcące zamrażać kapitału długoterminowo najczęściej zastanawiają się nad możliwością wybudowania nieruchomości w celu jej szybkiej sprzedaży.

Jak zostać deweloperem?
Najtrudniejszym elementem wybudowania nieruchomości, która ma zostać szybko sprzedana, jest zakup odpowiedniej działki. Zawsze warto zwrócić uwagę na lokalizację, gdyż to ona znacząco wpływa na atrakcyjność naszej budowli. Oczywiście nie bez znaczenia jest także cena, przepłacając na tym etapie, może się okazać, że inwestycja nie będzie dla nas tak opłacalna, jak byśmy chcieli.
Należy także zwrócić uwagę, na status prawny działki oraz plan zagospodarowania przestrzennego, są to procedury, które mogą znacząco nam utrudnić dalszą sprzedaż nieruchomości.

Po tych etapach najczęściej czeka nas znalezienie odpowiedniego generalnego wykonawcy oraz ewentualne pozyskanie finansowania inwestycji.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Adwokat Legnica

    Prawo jest bardzo ważnym elementem w prawidłowym funkcjonowaniu zarówno państwa, jak i społeczeństwa. Jednak jego interpretacja jest dosyć ciężka i wymaga ogromnej wiedzy. Niektóre procesy sądowe toczą się o grube miliony i to nie złotych, a dolarów, lub euro. Dlatego zawód prawnika jest bardzo ważny i w wielu przypadkach prawnik jest bardzo dobrze opłacany. To…

    Read more
  • Wielu z nas zdaje sobie sprawę iż jego przyszła emerytura którą będzie otrzymywał z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych może okazać się niewystarczająca jeśli chodzi o nasze wydatki. Życie staje się coraz droższe , powszechnym jest zjawisko coraz dłuższego życia , tak więc musimy zdać sobie sprawę , że również nasze wydatki na leki w stosunku do…

    Read more