Kancelaria adwokacka Kraków

Kancelaria adwokacka Kraków
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Dzień powszedni adwokata

Poranek był bardzo mglisty i ponury. W ogóle nie chciało mi się wstawać z łóżka, a tym bardziej wychodzić na dwór. Musiałam całą siłą woli uświadomić sobie, że przede mną dziś ważna rozprawa, że klienci na mnie czekają i że nie mogę przecież zawieść. W przeciwnym razie chyba żadna siła nie zmusiłaby mnie do wyjścia z domu. Dzień naprawdę nie zapowiadał się przyjemnie. Na zewnątrz panowało przenikliwe zimno. Skierowałam kroki do kancelarii – miejsca, gdzie w ostatnich latach spędzałam większość cennych dni swojego życia. Po drodze usiłowałam sobie przypomnieć, czego wczoraj nie zdążyłam dokończyć, czym muszę zająć się jak najszybciej i czy dziś kończą mi się jakieś terminy. Niestety, bez zerknięcia w kalendarz nie udało mi się tego ustalić. Kancelaria adwokacka Kraków – moje miejsce pracy. To już tu, jestem na miejscu. Wchodzę po schodach szukając klucza. Jest. Po chwili jestem już w środku i ogarnia mnie słabość na samą myśl o kolejnym pracowitym dniu. Jestem oczywiście pierwsza, bo nikomu przecież nie chce się zrywać bladym świtem, zwłaszcza w taki dzień. Przeglądam korespondencję, wreszcie biorę akta sprawy, w której dziś reprezentuję klienta. Czytam, próbując skupić się z całych sił. Naprawdę czarno widzę tę dzisiejszą rozprawę. Boję się kompromitacji, wszak dotychczas nigdy mi się to nie zdarzyło. Nawet nie wiem, kiedy minęły cztery godziny. Czas się zbierać. Na szczęście nieco otrzeźwiałam i poradziłam sobie ze sprawą. Mogę odnotować kolejną wygraną. Z ulgą stwierdzam, że ten dzień nie był jednak taki zły.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Opłata likwidacyjna aegon

    Opłaty. Człowiek, który uważnie przygląda się swojemu życiu, może z przykrością stwierdzić, że każdego dnia zmuszony jest do tego, aby płacić za różne usługi i tego typu rzeczy. Oczywiście często działa to w ten sposób, że płacimy tylko raz większą kwotę za pewien okres. Nikt przecież nie płaci każdego dnia za zużyty prąd czy wodę….

    Read more
  • Usługi komornicze Opole

    Komornik Opole Komornik to zawód, który niekoniecznie kojarzy się nam optymistycznie. Można jednak spotkać ludzi, którzy przy wykonywaniu tej profesji potrafią zrozumieć pokrzywdzonych i służyć dobrą radą, mimo tego, że głównie do zadań komornika należy wykonywanie rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych w drodze przymusu egzekucyjnego. Obok tych czynności komornik również może przeprowadzać spis inwentarza i sporządzać…

    Read more