Kupić czy wynająć?

Kupić czy wynająć?
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Kupić czy wynająć?

Każdego człowieka nurtuje problem związany z mieszkaniem. Nie mogą się zdecydować czy kupić mieszkanie czy je jednak wynająć. Jeden i drugi wybór ma pozytywne oraz negatywne strony i trzeba je najpierw rozważyć. Wynajem mieszkania należy zazwyczaj do młodych ludzi i to wśród nich jest on najbardziej popularny. Jednak i oni powinni zastanowić się nad kupnem mieszkania. Czy nie jest to jednak lepszy pomysł. Wynajem w ostatnim czasie bardzo poszedł w górę, dlatego coraz więcej osób z niego rezygnuje i zastanawia się nad kupnem mieszkania. Kupno mieszkania to bardzo poważna inwestycja, dlatego dobrze trzeba się nad nią zastanowić. Przede wszystkim trzeba się rozejrzeć w rynku nieruchomości jakie dziś stoją ceny mieszkań. Nie każdego stać, aby odłożyć tyle pieniędzy na zakup mieszkania więc dużo ludzi korzysta z kredytów mieszkaniowych. Takie kredyty umożliwiają wielu ludziom zakup dachu nad głową. Miesięczna rata kredytu będzie porównywalna do miesięcznej opłaty za wynajem mieszkania. Więc jeśli trzeba między tym wybierać to wiadomo, że większość będzie wolała kupić lokum i płacić za swoje.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Razem z moim mężem mieliśmy problem i to chyba na własne życzenie. Dlaczego tak mówię? Otóż, gdybyśmy kiedyś inaczej zareagowali to pewnie dziś nie musielibyśmy ciągać się po sądach. Otóż, mój szanowny sąsiad postanowił wybudować płot w naszej granicy, a nawet trochę bardziej w naszą stronę. Kiedyś, gdy oni zaczynali budowę, mąż się nie odzywał….

    Read more
  • Mowa w tym momencie o młodych, którzy poszukują dla własnej osoby wartościowych alternatyw. Przykładowo na bardzo dużą uwagę zasługuje fach sędziego. I nie chodzi oczywiście o sędziego piłkarskiego, ale tego sędziego, którego miejsce pracy to sąd, na przykład sąd okręgowy. Prawda jest taka, że bycie sędzią to w Polsce, w innych także, duża odpowiedzialność, lecz…

    Read more