Kwestionariusz osobowy nfz

Kwestionariusz osobowy nfz
2 votes, 2.00 avg. rating (51% score)

Zaczynamy pracę – wypełniamy kwity

Każdy – lub prawie każdy – z nas może znaleźć się w sytuacji, w której bądź to ubiega się o pracę, bądź to próbuje ją zmienić. I oczywiście, poza stresem nieodłącznie związanym z przyszłą rozmową kwalifikacyjną, zmuszony jest przekopać się przez stosik niezbędnych do wypełnienia dokumentów. Stres jakby trochę mniejszy – ale jednak.

We wspomnianym tu stosiku dokumentów – ach, jak my tego nie lubimy – prym wiedzie kwestionariusz osobowy. Jednym słowem, informacje, które koniecznie, ale to koniecznie pragnie o nas zdobyć potencjalny pracodawca.

Może tego wypełniania nie ma przesadnie dużo, ale musimy podać takie informacje, jak: imię (ewentualnie imiona), nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce naszego zamieszkania – a szczególnie adres do korespondencji. Kolejnym życzeniem naszego przyszłego pracodawcy jest zdobyte przez nas – czasami z wielkim trudem – wykształcenie. Musimy się tutaj trochę wykazać, podając nie tylko nazwę uczelni i rok ukończenia, ale też zdobyty zawód, specjalność, tytuł zawodowy czy też naukowy. Nasza pisaninę kończymy na przebiegu pracy zawodowej, o ile mieliśmy już z takową do czynienia.

Podpisujemy ten swój kwestionariusz osobowy, licząc na to, że pracujemy. W końcu pracujemy…

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Firmy ubezpieczeniowe

    Firmy ubezpieczeniowe Ludzie od niepamiętnych czasów starali się od skutków nieszczęśliwych wydarzeń lub innych przypadków losowych. Dlatego z biegiem czasu powstawały specjalne firmy, które specjalizowały się w pomaganiu tym, którzy wcześniej ubezpieczyli się u nich, gdy dotknęło ich jakieś nieszczęście. W obecnej chwili mamy już na całym świecie niezliczoną ilość takich instytucji, które świadczą pomoc…

    Read more
  • Kancelaria Notarialna Kraków

    Po śmierci naszej babci postanowiliśmy dopełnić wszystkich spraw spadkowych. Jako że żyliśmy zgodnie nie potrzebowaliśmy sądowego ustalenia spadkobierców. Wystarczyło jak załatwimy to u notariusza. Kancelaria Notarialna Kraków, do której się zgłosiliśmy załatwiała już kiedyś dla mojej rodziny takie sprawy. Wtedy wszystko poszło szybko i sprawnie. Miałam nadzieję, że u nas też tak będzie. Sami, między…

    Read more