Kwestionariusz osobowy nfz

Kwestionariusz osobowy nfz
2 votes, 2.00 avg. rating (51% score)

Zaczynamy pracę – wypełniamy kwity

Każdy – lub prawie każdy – z nas może znaleźć się w sytuacji, w której bądź to ubiega się o pracę, bądź to próbuje ją zmienić. I oczywiście, poza stresem nieodłącznie związanym z przyszłą rozmową kwalifikacyjną, zmuszony jest przekopać się przez stosik niezbędnych do wypełnienia dokumentów. Stres jakby trochę mniejszy – ale jednak.

We wspomnianym tu stosiku dokumentów – ach, jak my tego nie lubimy – prym wiedzie kwestionariusz osobowy. Jednym słowem, informacje, które koniecznie, ale to koniecznie pragnie o nas zdobyć potencjalny pracodawca.

Może tego wypełniania nie ma przesadnie dużo, ale musimy podać takie informacje, jak: imię (ewentualnie imiona), nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce naszego zamieszkania – a szczególnie adres do korespondencji. Kolejnym życzeniem naszego przyszłego pracodawcy jest zdobyte przez nas – czasami z wielkim trudem – wykształcenie. Musimy się tutaj trochę wykazać, podając nie tylko nazwę uczelni i rok ukończenia, ale też zdobyty zawód, specjalność, tytuł zawodowy czy też naukowy. Nasza pisaninę kończymy na przebiegu pracy zawodowej, o ile mieliśmy już z takową do czynienia.

Podpisujemy ten swój kwestionariusz osobowy, licząc na to, że pracujemy. W końcu pracujemy…

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Dzisiejsze media z pełną swoją zaczepnością i coraz to mniejszym przywiązaniem do pełnionej misji starają się przede wszystkim sfinalizować dobre założenia finansowe na nadchodzący rok. Planowanie ramówki w telewizji tak samo jak dobieranie tematyki do gazet opiera się w głównej mierze na bazie analizy tego, co cieszy się całkowicie najogromniejszym zainteresowaniem. Wszystko to niestety nie…

    Read more
  • Kancelaria prawna Poznań

    Kancelaria prawna Zastanawiasz się jak odzyskać zaległe długi? Nie wiesz jak napisać pozew? A może sen z powiek spędza ci komornik pukający do drzwi? Nie zastanawiaj się dłużej nad tymi pytaniami i odwiedź jedną z poznańskich kancelarii prawnych. Kancelaria prawne działające w stolicy Wielkopolski zapewniają kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych jak i klientów będących osoba…

    Read more