Kwestionariusz osobowy nfz

Zaczynamy pracę – wypełniamy kwity

Każdy – lub prawie każdy – z nas może znaleźć się w sytuacji, w której bądź to ubiega się o pracę, bądź to próbuje ją zmienić. I oczywiście, poza stresem nieodłącznie związanym z przyszłą rozmową kwalifikacyjną, zmuszony jest przekopać się przez stosik niezbędnych do wypełnienia dokumentów. Stres jakby trochę mniejszy – ale jednak.

We wspomnianym tu stosiku dokumentów – ach, jak my tego nie lubimy – prym wiedzie kwestionariusz osobowy. Jednym słowem, informacje, które koniecznie, ale to koniecznie pragnie o nas zdobyć potencjalny pracodawca.

Może tego wypełniania nie ma przesadnie dużo, ale musimy podać takie informacje, jak: imię (ewentualnie imiona), nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce naszego zamieszkania – a szczególnie adres do korespondencji. Kolejnym życzeniem naszego przyszłego pracodawcy jest zdobyte przez nas – czasami z wielkim trudem – wykształcenie. Musimy się tutaj trochę wykazać, podając nie tylko nazwę uczelni i rok ukończenia, ale też zdobyty zawód, specjalność, tytuł zawodowy czy też naukowy. Nasza pisaninę kończymy na przebiegu pracy zawodowej, o ile mieliśmy już z takową do czynienia.

Podpisujemy ten swój kwestionariusz osobowy, licząc na to, że pracujemy. W końcu pracujemy…

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Kancelaria notarialna Katowice

    Katowice, czyli rynek pełen kancelarii notarialnych. Poszukujesz notariusza, który wesprze Cię podczas rozwiązywania problemów? Potrzebna Ci jednorazowa porada prawna lub długoterminowa pomoc? Potrzebujesz sporządzić testament, umowę czy też akt notarialny? W ostatnich latach, na rynku powstało wiele kancelarii notarialnych. Nie każda kancelaria notarialna jest polecana. Nie każda mimo tej samej branży, pomoże Ci rozwiązać problemy….

    Read more
  • Kancelaria prawna Zielona Góra? Kancelaria prawna Pisz? Jeżeli mieszkańcy tych miast poszukują odpowiedzi na to pytanie, to na pewno znajdą dla siebie odpowiednich prawników specjalizujących się w danej dziedzinie. Prawnik Pisz (lub z innego miasta) przede wszystkim będzie chętnie reprezentował swoich klientów przed najróżniejszymi instytucjami państwowymi, a przede wszystkim przed sądami administracyjnymi oraz przed Sądem…

    Read more