Kwestionariusz osobowy umowa zlecenie wzór

Kwestionariusz osobowy umowa zlecenie wzór
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Internet, techniczne środki łączności, elektroniczny podpis, współpraca z pocztą i firmami kurierskimi pozwalają naszemu biuru i naszym Klientom na owocną współpracę, bez konieczności comiesięcznego, osobistego kontaktu.

e biuro

Współpracą taką zainteresowani są nie tylko Klienci, prowadzący działalność w innej miejscowości, niż ta w której znajduje się siedziba naszego biura, ale wszyscy, którzy cenią sobie czas i nie chcą go tracić na wykonywanie czysto kurierskiej pracy – dowozu dokumentów. Obsługą takich Klientów zajmuje się nasze E-biuro.

Przy pomocy E-biura, świadczymy następujące usługi:

usługi księgowe
usługi kadrowo-płacowe i ZUS

Uruchomienie E-biura pozwala nam na rozszerzenie kręgu podmiotów zainteresowanych naszymi usługami. Przy pomocy E-biura świadczymy usługi na rzecz polskich podmiotów gospodarczych, prowadzących działalność w dowolnej miejscowości w Polsce, a nawet za granicą. Dzięki elektronicznemy podpisowi, osobisty kontakt nie jest konieczny nawet przy zawieraniu umowy.

Po podpisaniu umowy w siedzibie naszego biura, w siedzibie Klienta lub zdalnie, dalsza współpraca wygląda następująco:

– Klient dostarcza dokumenty księgowe do naszego biura najczęściej przesyłką kurierską lub tradycyjną pocztą, a inne dokumenty lub dane związane z usługą kadrowo-płacową i ZUS, także poprzez Internet lub inne techniczne środki łączności (telefon, fax)
– Pracownicy naszego biura księgują dokumenty Klienta, przygotowują inne dokumenty związane z obsługą Klienta w siedzibie biura i przesyłają je, w zależności od właściwości do ZUS, US czy Klienta, także poprzez Internet lub inne techniczne środki łączności (telefon, fax), tradycyjną pocztą albo kurierem
– Wszelkie nieścisłości i niejasności wyjaśniane są też za pomocą poczty elektronicznej lub innych technicznych środków łączności.

Główną zaletą E-biura są oszczędności czasowe i finansowe naszych Klientów.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Giełda jako barometr gospodarczy Najczęściej ludzie traktują giełdę papierów wartościowych, jako miejsce gdzie można sprzedać lub kupić akcje albo inne instrumenty finansowe, czyli gdzie można powiększyć swój kapitał. Tymczasem wielu ekspertów ekonomicznych, traktuje giełdę jako swoisty barometr gospodarki i nastrojów w niej panujących. Zazwyczaj bowiem to właśnie na parkiecie najwcześniej wyczuwa się oznaki płynące z…

    Read more
  • Prowadzenie własnej działalności gospodarcze nie jest prostą sprawą. Oprócz dużej wiedzy, umiejętności i zaangażowania, wymaga to również dużo naszego czasu. Własna firma wymaga również od nas wielu rzeczy, o których często nie mamy pojęcia. Często są to różnego rodzaju aspekty prawne oraz księgowość. Dlatego w takich sprawach warto postawić na usługi profesjonalistów. Jeśli jesteś jedną…

    Read more