Kwestionariusz osobowy umowa zlecenie wzór

Kwestionariusz osobowy umowa zlecenie wzór
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Internet, techniczne środki łączności, elektroniczny podpis, współpraca z pocztą i firmami kurierskimi pozwalają naszemu biuru i naszym Klientom na owocną współpracę, bez konieczności comiesięcznego, osobistego kontaktu.

e biuro

Współpracą taką zainteresowani są nie tylko Klienci, prowadzący działalność w innej miejscowości, niż ta w której znajduje się siedziba naszego biura, ale wszyscy, którzy cenią sobie czas i nie chcą go tracić na wykonywanie czysto kurierskiej pracy – dowozu dokumentów. Obsługą takich Klientów zajmuje się nasze E-biuro.

Przy pomocy E-biura, świadczymy następujące usługi:

usługi księgowe
usługi kadrowo-płacowe i ZUS

Uruchomienie E-biura pozwala nam na rozszerzenie kręgu podmiotów zainteresowanych naszymi usługami. Przy pomocy E-biura świadczymy usługi na rzecz polskich podmiotów gospodarczych, prowadzących działalność w dowolnej miejscowości w Polsce, a nawet za granicą. Dzięki elektronicznemy podpisowi, osobisty kontakt nie jest konieczny nawet przy zawieraniu umowy.

Po podpisaniu umowy w siedzibie naszego biura, w siedzibie Klienta lub zdalnie, dalsza współpraca wygląda następująco:

– Klient dostarcza dokumenty księgowe do naszego biura najczęściej przesyłką kurierską lub tradycyjną pocztą, a inne dokumenty lub dane związane z usługą kadrowo-płacową i ZUS, także poprzez Internet lub inne techniczne środki łączności (telefon, fax)
– Pracownicy naszego biura księgują dokumenty Klienta, przygotowują inne dokumenty związane z obsługą Klienta w siedzibie biura i przesyłają je, w zależności od właściwości do ZUS, US czy Klienta, także poprzez Internet lub inne techniczne środki łączności (telefon, fax), tradycyjną pocztą albo kurierem
– Wszelkie nieścisłości i niejasności wyjaśniane są też za pomocą poczty elektronicznej lub innych technicznych środków łączności.

Główną zaletą E-biura są oszczędności czasowe i finansowe naszych Klientów.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Ciężko jednoznacznie powiedzieć czy bycie prawnikiem jest bardzo dobrym wyjściem. W końcu prawda jest taka, że ludzie są bardzo różni. To naturalnie truizm, lecz owy frazes doskonale tutaj pasuje. A więc człowiek, którego powołanie to bycie ekonomistą bądź cieślą, całkowicie nie nadaje się na bycie adwokatem. W końcu kancelaria prawna nie jest każdemu pisana. Jednak…

    Read more
  • Home broker praca opinie

    Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze Widzisz, że twoje życie wcale nie jest idealne, a gdy próbujesz odnaleźć przyczynę swoich problemów, zauważasz, że znajduje się ona w twojej pracy. Nie zarabiasz po prostu wystarczająco dużo, aby móc spełniać wszystkie swoje zachcianki i jeszcze do tego utrzymywać całą rodzinę. Marzysz o wyższej pensji i dużych premiach, ale twój…

    Read more