Kwestionariusz osobowy umowa zlecenie

Kwestionariusz osobowy umowa zlecenie
2 votes, 3.00 avg. rating (65% score)

Co w dokumentach piszczy?

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w swoim Biuletynie Informacji Publicznej opublikowało nowe wzory dokumentów dla tych, którzy płacą i wymagają, a także dla tych, którzy te wymagania usiłują spełniać. Jednym słowem, dla pracodawców oraz dla pracowników, bądź też potencjalnych pracowników.

Tak więc mamy siedem nowych wzorów dokumentów, zgodnych z najnowszymi przepisami, które weszły w życie z początkiem bieżącego roku kalendarzowego. Są to: kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, kwestionariusz osobowy dla pracownika już zatrudnionego, umowa o pracę, wypowiedzenie warunków tejże umowy, rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem, rozwiązanie umowy z zastosowaniem skróconego okresu wypowiedzenia oraz rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia.

Trochę tego jest. Cóż poradzić, przepisy prawa zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wprowadzane są nieustannie zmiany w obowiązującej dokumentacji. Pracodawcy jakoś sobie z nimi radzą, trochę gorzej dajemy sobie z nimi radę my – zwykli „zjadacze chleba”. Cóż, c’est la vie!

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Kancelaria Notarialna Kraków

    Po śmierci naszej babci postanowiliśmy dopełnić wszystkich spraw spadkowych. Jako że żyliśmy zgodnie nie potrzebowaliśmy sądowego ustalenia spadkobierców. Wystarczyło jak załatwimy to u notariusza. Kancelaria Notarialna Kraków, do której się zgłosiliśmy załatwiała już kiedyś dla mojej rodziny takie sprawy. Wtedy wszystko poszło szybko i sprawnie. Miałam nadzieję, że u nas też tak będzie. Sami, między…

    Read more
  • Kancelaria notarialna Katowice

    Katowice, czyli rynek pełen kancelarii notarialnych. Poszukujesz notariusza, który wesprze Cię podczas rozwiązywania problemów? Potrzebna Ci jednorazowa porada prawna lub długoterminowa pomoc? Potrzebujesz sporządzić testament, umowę czy też akt notarialny? W ostatnich latach, na rynku powstało wiele kancelarii notarialnych. Nie każda kancelaria notarialna jest polecana. Nie każda mimo tej samej branży, pomoże Ci rozwiązać problemy….

    Read more