Kwestionariusz osobowy umowa zlecenie

Kwestionariusz osobowy umowa zlecenie
2 votes, 3.00 avg. rating (64% score)

Co w dokumentach piszczy?

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w swoim Biuletynie Informacji Publicznej opublikowało nowe wzory dokumentów dla tych, którzy płacą i wymagają, a także dla tych, którzy te wymagania usiłują spełniać. Jednym słowem, dla pracodawców oraz dla pracowników, bądź też potencjalnych pracowników.

Tak więc mamy siedem nowych wzorów dokumentów, zgodnych z najnowszymi przepisami, które weszły w życie z początkiem bieżącego roku kalendarzowego. Są to: kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, kwestionariusz osobowy dla pracownika już zatrudnionego, umowa o pracę, wypowiedzenie warunków tejże umowy, rozwiązanie umowy o pracę za wypowiedzeniem, rozwiązanie umowy z zastosowaniem skróconego okresu wypowiedzenia oraz rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia.

Trochę tego jest. Cóż poradzić, przepisy prawa zmieniają się jak w kalejdoskopie. Wprowadzane są nieustannie zmiany w obowiązującej dokumentacji. Pracodawcy jakoś sobie z nimi radzą, trochę gorzej dajemy sobie z nimi radę my – zwykli „zjadacze chleba”. Cóż, c’est la vie!

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Prowadzenie własnej działalności gospodarcze nie jest prostą sprawą. Oprócz dużej wiedzy, umiejętności i zaangażowania, wymaga to również dużo naszego czasu. Własna firma wymaga również od nas wielu rzeczy, o których często nie mamy pojęcia. Często są to różnego rodzaju aspekty prawne oraz księgowość. Dlatego w takich sprawach warto postawić na usługi profesjonalistów. Jeśli jesteś jedną…

    Read more
  • Internet, techniczne środki łączności, elektroniczny podpis, współpraca z pocztą i firmami kurierskimi pozwalają naszemu biuru i naszym Klientom na owocną współpracę, bez konieczności comiesięcznego, osobistego kontaktu. e biuro Współpracą taką zainteresowani są nie tylko Klienci, prowadzący działalność w innej miejscowości, niż ta w której znajduje się siedziba naszego biura, ale wszyscy, którzy cenią sobie czas…

    Read more