Małe, tanie, dwupokojowe

Małe, tanie, dwupokojowe
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Małe, tanie, dwupokojowe

Dziś można zauważyć, że w celu uzyskania kredytu hipotecznego są ograniczenia. Spowodowało to, że ludzie decydują się coraz częściej na małe lokale. Deweloperzy, którzy budują nowe budynki mieszkalne, aby zadowolić klientów decydują się przeważnie na mieszkania dwupokojowe. Mieszkania o małym metrażu sprzedają się już nawet we wczesnym etapie realizacji. Zanim zacznie się budowa domu to prawie połowę mieszkań deweloperzy mają już sprzedane. Lokale te będą dużo tańsze niż mieszkania większe, a więc i łatwiej będzie uzyskać na nie kredyt z banku. Wiadomo, że im niższa cena mieszkania tym wzrośnie nam zdolność kredytowa potrzebna do tego, aby uzyskać kredyt mieszkaniowy. Duże mieszkania dziś bardzo rzadko się sprzedają. Przeważnie zakupują je ludzie chcący wynajmować studentom. Rodziny częściej zaopatrują się w małometrażowe a przede wszystkim tańsze mieszkania. Deweloperzy posiadają dużo mieszkań takich około 34 metry kwadratowe, ale są to również mieszkania dwupokojowe, tylko że te pokoje nie są wcale za duże.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Bardzo często właściciele firm są traktowani przez pracowników mało przyjemnie. Nie chodzi w tym momencie oczywiście o rozmowę w cztery oczy, ale choćby wypowiedzi na forach. Ludziom często niejako się wydaje, że przedsiębiorcy są bogaczami. A przecież to tylko stereotyp. Można powiedzieć, iż życie typowego przedsiębiorcy nie jest za bardzo usłane różami. Weźmy choćby w…

    Read more
  • Ostatnia wola Jako dzieci i młodzi dorośli mamy piękne marzenia i wierzymy, że przytrafi nam się wszystko co najlepsze. Czasami okazuje się, że nie wszystko co sobie wymarzyliśmy może się spełnić, ponieważ przeszkadzają nam zarówno czynniki zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Przykładem może być poważna choroba, która uniemożliwia dalsze planowanie przyszłości w okresie dłuższym niż rok….

    Read more