Skoda Fabia Monte Carlo

Nowoczesność połączona z dynamiką i świetnymi właściwościami użytkowymi – najnowszy model Skody Fabia Monte Carlo w pełni koresponduje z tą charakterystyką. Czeskie tradycje w dziedzinie motoryzacji są cenione na europejskim rynku od wielu lat. Na polskich drogach Skodę można zobaczyć bardzo często, bo auto to wyrobiło sobie markę solidnego i niezawodnego. Cieszy oko nienaganną prezencją, a techniczne rozwiązania i osiągi robią spore wrażenie na miłośnikach dobrych samochodów. Fabia zasługuje tu na szczególne wyróżnienie.

Nieco drapieżny wygląd nowej Fabii nasuwa skojarzenia z modelami sportowymi i nie jest to nadinterpretacja. Projektanci postanowili, że auto musi zyskać nieco dynamicznego szlifu, co udało się osiągnąć za pomocą kilku prostych, acz efektownych zabiegów. Uwagę zwraca dach zaopatrzony w czarny spoiler. Kontrastuje on z korpusem pokrytym na przykład czerwonym lakierem i przewrotnie sugeruje nam, że mamy do czynienia z kabrioletem. Czarny kolor spoilera nie zmienia się bez względu na wybrany wariant lakieru. Można zatem śmiało powiedzieć, że to widoczna z daleka wizytówka Fabii Monte Carlo.

Czujne oko fana motoryzacji nie może zlekceważyć znakomicie wyprofilowanych kół, które poza świetnymi parametrami wybornie wyglądają. Decydują o tym obręcze wykonane ze stopów lekkich metali, które producent oferuje w licznych wariantach. Kierowca może wybrać tę wersję, która najbardziej odpowiada mu pod względem estetycznym.

Podróżowanie w słoneczne dni bywa niebezpieczne, ponieważ promienie oślepiają kierowcę. Wpływają też na szybki wzrost temperatury wewnątrz pojazdu. Na szczęście dzięki zastosowanej w Fabii technologii SunSet, nadmiar słońca zostaje powstrzymany. Lekko przyciemnione szkło wykorzystano w szybach bocznych oraz w szybie pokrywy bagażnika. Zapewni to pasażerom wyższy komfort jazdy.

Bezpieczeństwo zapewniają również zaawansowane światła przeciwmgielne z funkcją doświetlania zakrętów. Nawet na ciemnej drodze kierujący pojazdem zauważy w porę wszelkie przeszkody. Szalenie atrakcyjne jest także wnętrze auta. Cechuje je przestrzeń, która pozwala optymalnie rozłożyć bagaże i czuć się swobodnie. Wielofunkcyjna kierownica oraz nowoczesna deska rozdzielcza Maxi Dot powodują, że obsługa auta jest prosta i wygodna.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • W życiu każdego z nas mogą zdarzyć się sytuacje, gdy będziemy musieli skorzystać z usług radcy prawnego. W społeczeństwie powszechna jest opinia, że pomoc prawna w Polsce jest bardzo droga. Jednak tego typu podejście nie jest słuszne. Osoby, które na co dzień nie mają do czynienia z prawem, nie znają go lub nie potrafią właściwie…

    Read more
  • Kancelaria podatkowa

    Kiedy decydujemy się prowadzić własną firmę, niezależnie czy mały osiedlowy sklepik czy też duże i prężne przedsiębiorstwo produkcyjne, to będzie nam potrzebna pomoc fachowego doradcy, jakim z pewnością jest renomowana kancelaria podatkowa. Oferuje ona kompleksową obsługę rachunkowo- księgową począwszy od doradztwa w sprawach podatkowych, aż po prowadzenie dokumentacji podatkowej swoich licznych klientów. Na wszechstronnie przygotowanych…

    Read more