Sposoby na schowanie kibelka w ścianie

Spłuczki podtynkowe są wybitnie interesującą opcją skierowaną do tego, kto chce mieć schowaną swoją hydraulikę związaną z kibelkiem. Systemy takie mają swoje zalety. Solidna obudowa zapewnia pewniejszą profesjonalność konstrukcji. Z drugiej strony rowkowana powierzchnia upraszcza instalację oraz skracanie, a odchylana pokrywa ułatwia otwieranie i zamykanie w każdym czasie.

Taki system montażowy przeznaczony jest do ciekawych zastosowań. Jego kompleksowość umożliwia wykonywanie wielu pomysłów na każdą toaletę. Standardowo przystosowane do montażu, samodzielne stelaże podtynkowe bezproblemowo podtrzymują ceramikę łazienkową, np. muszlę WC oraz są optymalnie przygotowane do instalacji armatur i firmowych przyłączy. System podtynkowy przeznaczony jest do pomieszczeń świeżych, rozbudowywanych i zmienianych.

Do spłuczek podtynkowych przydatne bywają powierzchnie instalacyjne. Mogą one być instalowane za ścianami jako stelaże o długości równej części lub całej wysokości pomieszczenia lub jako wolnostojące i samonośne ściany dzielące. Ścianki buduje się z fragmentu poziomego do mocowania do podłogi, stropu, ściany tylnej w poziomie i z elementu pionowego do mocowania do elementów bocznych w pionie i do stosowania jako profil montażowy. Mają także poziome poszycie trzy warstwowe z płyt gipsowych 20 milimetrowych.

Ponad 29 letnie doświadczenie w branży spłuczek podtynkowych musi zagwarantować maksymalnie dobrą jakość i wyraźne korzyści dla użytkowników. Zaliczają się do nich: łatwy montaż, jednostajne nastawianie ilości wody spłukującej, indywidualne podejmowanie decyzji o wyborze płyty spłukującej także tuż przed zakupem. System podtynkowy może posiadać pojemność 5,3 decymetrów sześciennych i system dwudzielny albo system start – stop. Taki system idealnie nadaje się do montażu w wyjątkowych miejscach, w jakich nie da się zamontować innych spłuczek. Doskonałym przykładem może być montaż pod parapetem lub przy skośnych ścianach.

Należy zawsze pamiętać, że sam zakup stelażu podtynkowego nie wystarczy. Konieczny jest również mechanizm uruchamiający, jaki będzie widoczny na zewnątrz i jaki będzie kształtował to, jak wygląda ubikacja oraz jak ją odbiera każda osoba.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Bardzo często właściciele firm są traktowani przez pracowników mało przyjemnie. Nie chodzi w tym momencie oczywiście o rozmowę w cztery oczy, ale choćby wypowiedzi na forach. Ludziom często niejako się wydaje, że przedsiębiorcy są bogaczami. A przecież to tylko stereotyp. Można powiedzieć, iż życie typowego przedsiębiorcy nie jest za bardzo usłane różami. Weźmy choćby w…

    Read more
  • Biuro rachunkowe TO-MA wspomaga osoby zamierzające rozpocząć działalność gospodarczą we wszelkich formalnościach z tym związanych, między innymi: rejest Wybór formy prowadzenia działalności gospodarczej (firma jednoosobowa /spółka) Wybór formy opodatkowania działalności gospodarczej Uzupełnienie formularzy rejestracyjnych (CEIDG) – Przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów do KRS – Ustalenie przeważającej działalności (PKD) – Wniosek o REGON (GUS) – Zgłoszenie rejestracyjne…

    Read more