Sposoby na schowanie kibelka w ścianie

Sposoby na schowanie kibelka w ścianie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Spłuczki podtynkowe są wybitnie interesującą opcją skierowaną do tego, kto chce mieć schowaną swoją hydraulikę związaną z kibelkiem. Systemy takie mają swoje zalety. Solidna obudowa zapewnia pewniejszą profesjonalność konstrukcji. Z drugiej strony rowkowana powierzchnia upraszcza instalację oraz skracanie, a odchylana pokrywa ułatwia otwieranie i zamykanie w każdym czasie.

Taki system montażowy przeznaczony jest do ciekawych zastosowań. Jego kompleksowość umożliwia wykonywanie wielu pomysłów na każdą toaletę. Standardowo przystosowane do montażu, samodzielne stelaże podtynkowe bezproblemowo podtrzymują ceramikę łazienkową, np. muszlę WC oraz są optymalnie przygotowane do instalacji armatur i firmowych przyłączy. System podtynkowy przeznaczony jest do pomieszczeń świeżych, rozbudowywanych i zmienianych.

Do spłuczek podtynkowych przydatne bywają powierzchnie instalacyjne. Mogą one być instalowane za ścianami jako stelaże o długości równej części lub całej wysokości pomieszczenia lub jako wolnostojące i samonośne ściany dzielące. Ścianki buduje się z fragmentu poziomego do mocowania do podłogi, stropu, ściany tylnej w poziomie i z elementu pionowego do mocowania do elementów bocznych w pionie i do stosowania jako profil montażowy. Mają także poziome poszycie trzy warstwowe z płyt gipsowych 20 milimetrowych.

Ponad 29 letnie doświadczenie w branży spłuczek podtynkowych musi zagwarantować maksymalnie dobrą jakość i wyraźne korzyści dla użytkowników. Zaliczają się do nich: łatwy montaż, jednostajne nastawianie ilości wody spłukującej, indywidualne podejmowanie decyzji o wyborze płyty spłukującej także tuż przed zakupem. System podtynkowy może posiadać pojemność 5,3 decymetrów sześciennych i system dwudzielny albo system start – stop. Taki system idealnie nadaje się do montażu w wyjątkowych miejscach, w jakich nie da się zamontować innych spłuczek. Doskonałym przykładem może być montaż pod parapetem lub przy skośnych ścianach.

Należy zawsze pamiętać, że sam zakup stelażu podtynkowego nie wystarczy. Konieczny jest również mechanizm uruchamiający, jaki będzie widoczny na zewnątrz i jaki będzie kształtował to, jak wygląda ubikacja oraz jak ją odbiera każda osoba.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Kwestionariusz osobowy nfz

    Zaczynamy pracę – wypełniamy kwity Każdy – lub prawie każdy – z nas może znaleźć się w sytuacji, w której bądź to ubiega się o pracę, bądź to próbuje ją zmienić. I oczywiście, poza stresem nieodłącznie związanym z przyszłą rozmową kwalifikacyjną, zmuszony jest przekopać się przez stosik niezbędnych do wypełnienia dokumentów. Stres jakby trochę mniejszy…

    Read more
  • Wielu z nas zdaje sobie sprawę iż jego przyszła emerytura którą będzie otrzymywał z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych może okazać się niewystarczająca jeśli chodzi o nasze wydatki. Życie staje się coraz droższe , powszechnym jest zjawisko coraz dłuższego życia , tak więc musimy zdać sobie sprawę , że również nasze wydatki na leki w stosunku do…

    Read more