Ubezpieczenie podróży biznesowej

Ubezpieczenie podróży biznesowej
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Ubezpieczenie podróży wymyślono nie tylko dla statystycznego turysty, który mając wymarzony już urlop, udaje się na gorącą plażę aby wystawić brzuch ku słońcu i smażyć się plackiem. Ubezpieczenie podróży można wykupić na wiele okazji, również tych związanych z wykonywaną pracą albo z prowadzeniem własnej firmy tudzież jakiejś innej działalności gospodarczej. Osoby, które bardzo często wyjeżdżają na zagraniczne delegacje, spotkania biznesowe, służbowe konferencje itd. również powinny pomyśleć o czymś takim, jak ubezpieczenie podróży.

Tym bardziej, że specjalnie dla nich firma Elvia przygotowała specjalną i wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Chodzi tutaj o ubezpieczenie podróży Pakiet Elvia biznes, które dostępne jest w dwóch wariantach: Standard i Prestige. Jest to ubezpieczenie podróży opracowane jako ubezpieczenie dla firm oraz dla indywidualnych klientów biznesowych, którzy właśnie wyjeżdżają za granicę w celach służbowych. Ubezpieczenie podróży Elvia Biznes chroni zdrowie i mienie ubezpieczonego. Osoba ubezpieczona ma również do dyspozycji całodobową, polskojęzyczną pomoc assistance. Dzięki temu nie musi się już martwić o swoje bezpieczeństwo. Może skupić się nad tym co najważniejsze a więc nad dobrymi interesami dla firmy. Ubezpieczenie podróży Pakiet Elvia Biznes to bezpieczeństwo, komfort, spokój i pewność. To również pomyślność dla twojej firmy. Tym bardziej, że ubezpieczenie podróży Pakiet Elvia Biznes zawierane jest na wysoką sumę ubezpieczeniową a także gwarantuje ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, dochodzące do kwoty 100 tysięcy zł.

Ubezpieczenie podróży biznesowej w firmie Elvia to najlepsza tego typu oferta dostępna na polskim rynku ubezpieczeń turystycznych. Podróż służbowa z taką polisą na pewno będzie należała do udanych i pomyślnych.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Prowadzę dużą kancelarię prawną. Wiąże się to z licznymi podróżami po całym świecie. Teraz też miałem lecieć aż do Dubaju. Miałem tam umówione bardzo ważne spotkanie. Niestety po przybyciu na lotnisko okazało się, że mój samolot został odwołany. Przyczyna nie została podana. Bardzo mnie to zdenerwowało, bo zbyt długo zabiegałem o to spotkanie, by teraz…

    Read more
  • Bardzo często właściciele firm są traktowani przez pracowników mało przyjemnie. Nie chodzi w tym momencie oczywiście o rozmowę w cztery oczy, ale choćby wypowiedzi na forach. Ludziom często niejako się wydaje, że przedsiębiorcy są bogaczami. A przecież to tylko stereotyp. Można powiedzieć, iż życie typowego przedsiębiorcy nie jest za bardzo usłane różami. Weźmy choćby w…

    Read more