Ubezpieczenie podróży biznesowej

Ubezpieczenie podróży biznesowej
1 vote, 4.00 avg. rating (77% score)

Ubezpieczenie podróży wymyślono nie tylko dla statystycznego turysty, który mając wymarzony już urlop, udaje się na gorącą plażę aby wystawić brzuch ku słońcu i smażyć się plackiem. Ubezpieczenie podróży można wykupić na wiele okazji, również tych związanych z wykonywaną pracą albo z prowadzeniem własnej firmy tudzież jakiejś innej działalności gospodarczej. Osoby, które bardzo często wyjeżdżają na zagraniczne delegacje, spotkania biznesowe, służbowe konferencje itd. również powinny pomyśleć o czymś takim, jak ubezpieczenie podróży.

Tym bardziej, że specjalnie dla nich firma Elvia przygotowała specjalną i wyjątkowo atrakcyjną ofertę. Chodzi tutaj o ubezpieczenie podróży Pakiet Elvia biznes, które dostępne jest w dwóch wariantach: Standard i Prestige. Jest to ubezpieczenie podróży opracowane jako ubezpieczenie dla firm oraz dla indywidualnych klientów biznesowych, którzy właśnie wyjeżdżają za granicę w celach służbowych. Ubezpieczenie podróży Elvia Biznes chroni zdrowie i mienie ubezpieczonego. Osoba ubezpieczona ma również do dyspozycji całodobową, polskojęzyczną pomoc assistance. Dzięki temu nie musi się już martwić o swoje bezpieczeństwo. Może skupić się nad tym co najważniejsze a więc nad dobrymi interesami dla firmy. Ubezpieczenie podróży Pakiet Elvia Biznes to bezpieczeństwo, komfort, spokój i pewność. To również pomyślność dla twojej firmy. Tym bardziej, że ubezpieczenie podróży Pakiet Elvia Biznes zawierane jest na wysoką sumę ubezpieczeniową a także gwarantuje ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, dochodzące do kwoty 100 tysięcy zł.

Ubezpieczenie podróży biznesowej w firmie Elvia to najlepsza tego typu oferta dostępna na polskim rynku ubezpieczeń turystycznych. Podróż służbowa z taką polisą na pewno będzie należała do udanych i pomyślnych.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Kancelaria notarialna Katowice

    Katowice, czyli rynek pełen kancelarii notarialnych. Poszukujesz notariusza, który wesprze Cię podczas rozwiązywania problemów? Potrzebna Ci jednorazowa porada prawna lub długoterminowa pomoc? Potrzebujesz sporządzić testament, umowę czy też akt notarialny? W ostatnich latach, na rynku powstało wiele kancelarii notarialnych. Nie każda kancelaria notarialna jest polecana. Nie każda mimo tej samej branży, pomoże Ci rozwiązać problemy….

    Read more
  • Giełda

    Giełda Chociaż termin giełda, kojarzy się zwykle z Giełdą Papierów Wartościowych, to jednak jego definicja jest trochę szersza. Jej mianem określa się ustalona wcześniej pod względem miejsca i czasu spotkanie kupujących i sprzedających, na których sprzedaje się ściśle określone towary, po określonych notowaniach. Wszystkie transakcje, które przeprowadza się na giełdzie są ściśle obwarunkowane regulaminem, co…

    Read more