Wniosek rozwodowy

Pochopna decyzja

Wiecie jaka jest najlepsza strona ślubu? To, że można go łatwo zakończyć.
Poznaliśmy się z żoną jeszcze w szkole podstawowej. Nasze drogi wielokrotnie przecinały się przez następne kilkanaście lat. Aż w końcu los zbliżył nas do tego stopnia, że konieczne było wzięcie ślubu. Można to nazwać młodzieńczą głupotą, wpadką itd. My nasze dziecko nazywaliśmy po prostu owocem naszej miłości.
Ze względów formalnych postanowiliśmy się pobrać. Pamiętam jak żartowałem wtedy, że przecież najwyżej wypełni się wniosek rozwodowy i będzie po krzyku. Nasze państwo nas uratuje przed pozabijaniem się. Wtedy wydawało się to zabawne.
W małżeństwie wytrzymaliśmy 10 lat. Głównie z powodu dziecka, które staraliśmy się chronić. Doszliśmy jednak pewnego dnia, że decyzja z przed lat dotycząca ślubu, była podjęta zbyt pochopnie.
Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że udało nam się załatwić tę sprawę polubownie. Staraliśmy się za wszelką cenę myśleć o dziecku, a nie własnych potrzebach. Dzięki temu udało nam się zachować zdrowe, ludzkie relacje.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Kancelaria prawna Kraków

    Kancelaria prawna Kraków ma na celu przede wszystkim pomóc swoim klientom w rozwiązywaniu problemów prawnych. Niektórzy ludzie mają „błahe”(o ile jakąkolwiek styczność z prawem można nazwać błahą) problemy natury prawniczej. Chodzi tylko o jednorazową poradę lub konsultację, a po niej dana osoba już sobie będzie potrafiła sama poradzić. Są też osoby, które wiedzą, że będą…

    Read more
  • Jest wśród wszystkich zawodów pewna, niewdzięczna swojego rodzaju profesja, na którą, jak to się już utarło, ludzi reagują bardzo negatywnie. Jest nią prawnik Wrocław. Zwykło się mówić, że prawnik Wrocław to sęp, który wydrze od klienta ostatnią złotówkę, który go zamota, oszuka swoim prawniczym żargonem a ostatecznie i tak w niczym nie pomoże i tak….

    Read more