Wniosek rozwodowy

Wniosek rozwodowy
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Pochopna decyzja

Wiecie jaka jest najlepsza strona ślubu? To, że można go łatwo zakończyć.
Poznaliśmy się z żoną jeszcze w szkole podstawowej. Nasze drogi wielokrotnie przecinały się przez następne kilkanaście lat. Aż w końcu los zbliżył nas do tego stopnia, że konieczne było wzięcie ślubu. Można to nazwać młodzieńczą głupotą, wpadką itd. My nasze dziecko nazywaliśmy po prostu owocem naszej miłości.
Ze względów formalnych postanowiliśmy się pobrać. Pamiętam jak żartowałem wtedy, że przecież najwyżej wypełni się wniosek rozwodowy i będzie po krzyku. Nasze państwo nas uratuje przed pozabijaniem się. Wtedy wydawało się to zabawne.
W małżeństwie wytrzymaliśmy 10 lat. Głównie z powodu dziecka, które staraliśmy się chronić. Doszliśmy jednak pewnego dnia, że decyzja z przed lat dotycząca ślubu, była podjęta zbyt pochopnie.
Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że udało nam się załatwić tę sprawę polubownie. Staraliśmy się za wszelką cenę myśleć o dziecku, a nie własnych potrzebach. Dzięki temu udało nam się zachować zdrowe, ludzkie relacje.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Gdy uczniowie w szkole zastanawiają się ze swoimi koleżankami i kolegami, co będą robili, kiedy urosną, zapewne mają zróżnicowane plany. Jak to małe dzieci. Jednakże gdy jesteśmy już nieco starsi, odpowiednim wyjściem wydaje się z całą pewnością to, aby bardzo umiejętnie, rozważnie, podchodzić do swojego życia. I dlatego adwokat cieszy się w Polsce niemałą popularnością….

    Read more
  • Kredyt gotówkowy

    Kredyt gotówkowy Gdy brakuje nam gotówki na jakiś zakup, lub mamy po prostu chwilowe problemy finansowe, zwykle udajemy się do banku i staramy się zaciągnąć kredyt gotówkowy. Kredyt taki, jest chyba najbardziej popularny wśród tych, którym chwilowo zabrakło gotówki. Każdy bank ma swoje regulaminy, w których zawarte są zasady przyznawania takich kredytów. Zwykle na początku…

    Read more