Wniosek rozwodowy

Wniosek rozwodowy
1 vote, 5.00 avg. rating (87% score)

Pochopna decyzja

Wiecie jaka jest najlepsza strona ślubu? To, że można go łatwo zakończyć.
Poznaliśmy się z żoną jeszcze w szkole podstawowej. Nasze drogi wielokrotnie przecinały się przez następne kilkanaście lat. Aż w końcu los zbliżył nas do tego stopnia, że konieczne było wzięcie ślubu. Można to nazwać młodzieńczą głupotą, wpadką itd. My nasze dziecko nazywaliśmy po prostu owocem naszej miłości.
Ze względów formalnych postanowiliśmy się pobrać. Pamiętam jak żartowałem wtedy, że przecież najwyżej wypełni się wniosek rozwodowy i będzie po krzyku. Nasze państwo nas uratuje przed pozabijaniem się. Wtedy wydawało się to zabawne.
W małżeństwie wytrzymaliśmy 10 lat. Głównie z powodu dziecka, które staraliśmy się chronić. Doszliśmy jednak pewnego dnia, że decyzja z przed lat dotycząca ślubu, była podjęta zbyt pochopnie.
Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że udało nam się załatwić tę sprawę polubownie. Staraliśmy się za wszelką cenę myśleć o dziecku, a nie własnych potrzebach. Dzięki temu udało nam się zachować zdrowe, ludzkie relacje.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Prawo medyczne

    Coraz większą popularnością wśród studentów prawa, jako przedmiot fakultatywny, cieszy się prawo medyczne i bioetyka. Prawdopodobnie wynika to z tego, że jest to nowa i coraz częściej wykorzystywana gałąź prawa, w której brakuje specjalistów. W ostatnich latach zaobserwować można wzrost postępowań sądowych, w których pacjenci lub ich rodziny pozywają lekarzy i szpitale za błędy lekarskie…

    Read more
  • Windykacja należności

    Czasami w życiu niektórych z osób pojawiają się różnego rodzaju sytuacje, w których jesteśmy zmuszeni do zaciągnięcia długu. Oczywiście nie ma w tym nic złego, jeżeli dług ten jest regularnie spłacany i nie powstają jakiekolwiek ciążące na nas zobowiązania. W takim przypadku, bowiem dochodzi do tego, że będzie on się powiększał i w końcu może…

    Read more