Kwestionariusz osobowy nfz

Zaczynamy pracę – wypełniamy kwity

Każdy – lub prawie każdy – z nas może znaleźć się w sytuacji, w której bądź to ubiega się o pracę, bądź to próbuje ją zmienić. I oczywiście, poza stresem nieodłącznie związanym z przyszłą rozmową kwalifikacyjną, zmuszony jest przekopać się przez stosik niezbędnych do wypełnienia dokumentów. Stres jakby trochę mniejszy – ale jednak.

We wspomnianym tu stosiku dokumentów – ach, jak my tego nie lubimy – prym wiedzie kwestionariusz osobowy. Jednym słowem, informacje, które koniecznie, ale to koniecznie pragnie o nas zdobyć potencjalny pracodawca.

Może tego wypełniania nie ma przesadnie dużo, ale musimy podać takie informacje, jak: imię (ewentualnie imiona), nazwisko, imiona rodziców, datę urodzenia, miejsce naszego zamieszkania – a szczególnie adres do korespondencji. Kolejnym życzeniem naszego przyszłego pracodawcy jest zdobyte przez nas – czasami z wielkim trudem – wykształcenie. Musimy się tutaj trochę wykazać, podając nie tylko nazwę uczelni i rok ukończenia, ale też zdobyty zawód, specjalność, tytuł zawodowy czy też naukowy. Nasza pisaninę kończymy na przebiegu pracy zawodowej, o ile mieliśmy już z takową do czynienia.

Podpisujemy ten swój kwestionariusz osobowy, licząc na to, że pracujemy. W końcu pracujemy…

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Kancelaria notarialna Opole

    Dobry notariusz Kancelaria notarialna Opole to jedno z tych miejsc, które każdy co najmniej raz w życiu musi odwiedzić. Dostajemy przecież w spadku po bliskich jakieś nieruchomości i aby stać się formalnie ich właścicielem, trzeba pozyskać akt notarialny i dlatego w takich okolicznościach konieczne jest odwiedzenie miejsca, takiego jak kancelaria notarialna Opole. Skoro już jesteśmy…

    Read more
  • Kancelaria adwokacka Poznań

    Porady prawne przez Internet Coraz częściej każdy z nas ze swoim problemem walczy samodzielnie i decyduje się na szukanie jego rozwiązania w Internecie. Oczywiście czasami jest dość błahy kłopot, jednak w niektórych przypadkach warto byłoby się udać do prawdziwego profesjonalisty. Wychodząc naprzeciw potrzebom społeczeństwa kancelaria adwokacka poznań oferuje porady prawne online. Wystarczy usiąść przed swoim…

    Read more