Kwestionariusz osobowy umowa zlecenie wzór

Internet, techniczne środki łączności, elektroniczny podpis, współpraca z pocztą i firmami kurierskimi pozwalają naszemu biuru i naszym Klientom na owocną współpracę, bez konieczności comiesięcznego, osobistego kontaktu.

e biuro

Współpracą taką zainteresowani są nie tylko Klienci, prowadzący działalność w innej miejscowości, niż ta w której znajduje się siedziba naszego biura, ale wszyscy, którzy cenią sobie czas i nie chcą go tracić na wykonywanie czysto kurierskiej pracy – dowozu dokumentów. Obsługą takich Klientów zajmuje się nasze E-biuro.

Przy pomocy E-biura, świadczymy następujące usługi:

usługi księgowe
usługi kadrowo-płacowe i ZUS

Uruchomienie E-biura pozwala nam na rozszerzenie kręgu podmiotów zainteresowanych naszymi usługami. Przy pomocy E-biura świadczymy usługi na rzecz polskich podmiotów gospodarczych, prowadzących działalność w dowolnej miejscowości w Polsce, a nawet za granicą. Dzięki elektronicznemy podpisowi, osobisty kontakt nie jest konieczny nawet przy zawieraniu umowy.

Po podpisaniu umowy w siedzibie naszego biura, w siedzibie Klienta lub zdalnie, dalsza współpraca wygląda następująco:

– Klient dostarcza dokumenty księgowe do naszego biura najczęściej przesyłką kurierską lub tradycyjną pocztą, a inne dokumenty lub dane związane z usługą kadrowo-płacową i ZUS, także poprzez Internet lub inne techniczne środki łączności (telefon, fax)
– Pracownicy naszego biura księgują dokumenty Klienta, przygotowują inne dokumenty związane z obsługą Klienta w siedzibie biura i przesyłają je, w zależności od właściwości do ZUS, US czy Klienta, także poprzez Internet lub inne techniczne środki łączności (telefon, fax), tradycyjną pocztą albo kurierem
– Wszelkie nieścisłości i niejasności wyjaśniane są też za pomocą poczty elektronicznej lub innych technicznych środków łączności.

Główną zaletą E-biura są oszczędności czasowe i finansowe naszych Klientów.

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Prawo medyczne

    Coraz większą popularnością wśród studentów prawa, jako przedmiot fakultatywny, cieszy się prawo medyczne i bioetyka. Prawdopodobnie wynika to z tego, że jest to nowa i coraz częściej wykorzystywana gałąź prawa, w której brakuje specjalistów. W ostatnich latach zaobserwować można wzrost postępowań sądowych, w których pacjenci lub ich rodziny pozywają lekarzy i szpitale za błędy lekarskie…

    Read more
  • Kancelaria Notarialna Kraków

    Po śmierci naszej babci postanowiliśmy dopełnić wszystkich spraw spadkowych. Jako że żyliśmy zgodnie nie potrzebowaliśmy sądowego ustalenia spadkobierców. Wystarczyło jak załatwimy to u notariusza. Kancelaria Notarialna Kraków, do której się zgłosiliśmy załatwiała już kiedyś dla mojej rodziny takie sprawy. Wtedy wszystko poszło szybko i sprawnie. Miałam nadzieję, że u nas też tak będzie. Sami, między…

    Read more