Wniosek rozwodowy

Pochopna decyzja

Wiecie jaka jest najlepsza strona ślubu? To, że można go łatwo zakończyć.
Poznaliśmy się z żoną jeszcze w szkole podstawowej. Nasze drogi wielokrotnie przecinały się przez następne kilkanaście lat. Aż w końcu los zbliżył nas do tego stopnia, że konieczne było wzięcie ślubu. Można to nazwać młodzieńczą głupotą, wpadką itd. My nasze dziecko nazywaliśmy po prostu owocem naszej miłości.
Ze względów formalnych postanowiliśmy się pobrać. Pamiętam jak żartowałem wtedy, że przecież najwyżej wypełni się wniosek rozwodowy i będzie po krzyku. Nasze państwo nas uratuje przed pozabijaniem się. Wtedy wydawało się to zabawne.
W małżeństwie wytrzymaliśmy 10 lat. Głównie z powodu dziecka, które staraliśmy się chronić. Doszliśmy jednak pewnego dnia, że decyzja z przed lat dotycząca ślubu, była podjęta zbyt pochopnie.
Szczęściem w nieszczęściu jest fakt, że udało nam się załatwić tę sprawę polubownie. Staraliśmy się za wszelką cenę myśleć o dziecku, a nie własnych potrzebach. Dzięki temu udało nam się zachować zdrowe, ludzkie relacje.

Najnowsze wpisy tematyczne online:

about author

admin

related articles

Ankieta:

Czy wszystkie kancelarie prawne w Polsce są bardzo drogie i mało kogo na nie stać?

View Results

Loading ... Loading ...

Losowe wpisy:

  • Dzisiejsze media z pełną swoją zaczepnością i coraz to mniejszym przywiązaniem do pełnionej misji starają się przede wszystkim sfinalizować dobre założenia finansowe na nadchodzący rok. Planowanie ramówki w telewizji tak samo jak dobieranie tematyki do gazet opiera się w głównej mierze na bazie analizy tego, co cieszy się całkowicie najogromniejszym zainteresowaniem. Wszystko to niestety nie…

    Read more
  • Kancelaria adwokacka Poznań

    Porady prawne przez Internet Coraz częściej każdy z nas ze swoim problemem walczy samodzielnie i decyduje się na szukanie jego rozwiązania w Internecie. Oczywiście czasami jest dość błahy kłopot, jednak w niektórych przypadkach warto byłoby się udać do prawdziwego profesjonalisty. Wychodząc naprzeciw potrzebom społeczeństwa kancelaria adwokacka poznań oferuje porady prawne online. Wystarczy usiąść przed swoim…

    Read more